wtorek, 20 sierpnia 2013

Prolog

Za każdym razem gdy zamykam oczy mój mózg wyświetla różne obrazy związane z tamtym  nieszczęsnym dniem. Gdyby nie ten człowiek wszystko byłoby w jak najlepszym porządku. Jednak to się wydarzyło, a czasu nie da się cofnąć. Obiecałam sobie, że będę silna, ale to jest zbyt trudne. Zawsze byłam słaba i pewnie to się nigdy nie zmieni.
Bez niej moje życie nie ma sensu. Stoczyłam się. Zawsze grzeczna, dobroduszna i wrażliwa dziewczynka teraz zmieniła się w egoistyczną, nieuprzejmą, agresywną nastolatkę.
Gdyby nie jej śmierć, wszystko byłoby inne. Ona nie chciałaby abym taka była. Zawsze pragnęła mojego szczęścia. Ja również chciałam żeby była szczęśliwa. Teraz patrząc na mnie z góry pewnie myśli jakiego potwora wychowała. Kto wie...może nawet się obwinia?
Ona napewno nie chciałaby, żebym darzyła świat nienawiścią. Żebym patrzyła na niego przez okulary egoizmu. Tylko sęk w tym, że nie potrafię się zmienić. A może wcale nie chcę?
Tak czy owak. Spróbuję przywrócić do życia tę szczęśliwą i pełną pozytywnej energii Caitlin Elsworth.
Zrobię to dla mamy, bo pewnie właśnie tego by chciała...

4 komentarze:

 1. Hello!
  I'm portuguese.
  And I don't know why, Blogger add this blog to my list of blogs that I follow.
  Anyway, I like the Prolog that you wrote.
  I need Google Translator to understand (and Google doesn't translate texts really well) but, I think I understand the idea. And... I like it. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olá Athena.
   Eu também sou portuguesa e também seguia este blogue que era o "Don't you dare", deve ter havido algum problema com os url's, não sei.

   Usuń
  2. O mesmo aconteceu comigo awks

   Usuń
 2. Zajebi*ty ten prolog xDD Ale jak się jest tak trochę przygnębionym to można się poryczeć.... :')

  OdpowiedzUsuń