Bohaterowie

Caitlin Elsworth
(ur. 17.12.1995r.)
" Czas goi rany, ale każda rana pozostawia po sobie ślad w formie blizny. Na co dzień o nich zapominamy, ale gdy je zauważymy, przypomina nam się to jak je zyskaliśmy, bo każda blizna ma swoją historię, mniej lub bardziej drastyczną. 
Moje życie nigdy nie było bajką, ale po poznaniu ich się zmieniło. Czy na lepsze? Nie potrafię tego stwierdzić. Czasami czuję się naprawdę szczęśliwa, ale jak już wspomniałam, życie to nie bajka."

Olivia Hilson
(ur. 5.09.1995r.)
" To niemożliwe, że w kilka dni moje życie tak się zmieniło. Poznałam swoich idoli... Nie tak jak większość fanek. One chwalą się autografem, lub zdjęciem, a ja mogę się pochwalić, tym że poznałam ich osobiście i w krótkim czasie mogłam zacząć traktować ich jak przyjaciół, choć przyjaźń (ponoć) buduje się latami. 
Życie jest pełne niespodzianek. Nie wiadomo co dla nas szykuje, ale jedno jest pewne: nie uchronisz się od przeznaczenia."

 
Perrie Edwards
(ur. 10 lipca 1993r.)
" Szczęście nie przychodzi ot tak. Ono czeka na odpowiedni moment, kiedy myślisz, że już nic cię w życiu nie ucieszy . Ale ono również nie trwa wiecznie. Musisz je pielęgnować i doceniać każdego dnia. Ciesz się tym co masz, nawet najmniejszą błahostką, bo może się okazać, że to ona jest kluczem do twojego szczęścia."

Harry Styles
(ur. 1.02.1994r.)
Czy ten uroczy chłopak przywróci Cait radość życia, czy może przysporzy jej więcej kłopotów i sprawi, że będzie ona cierpiała jeszcze bardziej?

Louis Tomlinson
(ur. 24.12.1991r.)
On każdego człowieka potrafi rozbawić, nawet taką Caitlin. Przy nim nikt się nie nudzi. Może właśnie dla tego pewna dziewczyna ma do niego słabość... 

Zayn Malik
(ur. 12.01.1993r.)
Zayn ma dziewczynę i jak widać jest im ze sobą bardzo dobrze. Oboje perfekcyjnie do siebie pasują. Mulat pomimo tego, że wygląda na bad boy'a jest bardzo wrażliwy.

Niall Horan
(ur. 13.09.1993r.)
Wiecznie głodny Niall zawsze podobnie jak Lou tryska dobrą energią. Poza tym świetnie gra na gitarze i potrafi dotrzymywać sekretów. Można mu się zwierzyć ze wszystkiego.

Liam Payne
(ur. 29.08.1993r.)
Ten chłopak z pozoru wydaje się odpowiedzialny. Taki Daddy w zespole, ale jak pozna się go lepiej można zmienić zdanie na ten temat...~ STRONA W BUDOWIE ~

1 komentarz: